Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Twój parter w dekoracji
Twój parter w dekoracji
Szycie na miarę
Innowacyjne rozwiązania
Innowacyjne rozwiązania
Kompleksowa obsługa projektów
Kompleksowa obsługa projektów

Usługi

Szycie dekoracji okiennych

Szyjemy dekoracje okienne o każdym stopniu trudności - w tej dziedzinie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie straszne nam są okna trójkątne, okrągłe, półkoliste ani poddaszowe - ukośne.
Wiemy, jak bardzo oprawa okna może wpłynąć na styl wnętrza, dlatego na zamówienie projektujemy i szyjemy zasłony, firanki czy rolety na miarę, z uwzględnieniem sugestii klienta i specyfiki obiektu.

Szyjemy i projektujemy:
•    firany
•    firany panelowe (ścianki japońskie)
•    zasłony
•    rolety rzymskie i austriackie
•    lambrekiny
•    zazdrosek


Czym się zajmujemy

Projektujemy i szyjemy dekoracje okienne na indywidualne zamówienie. Nasze usługi obejmują m.in. szycie firan i zasłon na wymiar, szycie rolet rzymskich i lambrekinów, a także obrusów, serwet, poduszek, pokrowców na krzesła, narzut i innych elementów wystroju wnętrza z tkanin.
Oprócz domów prywatnych dekorujemy tkaninami także lokale firm i instytucji. Dla klientów z branży hotelarskiej i reklamowej szyjemy dekoracje nietypowe, dużych rozmiarów, oraz z atestowanych materiałów trudnopalnych.

 
JAK PRACUJEMY

Współpraca z nami zwykle rozpoczyna się od wizyty klienta w naszej siedzibie lub od przesłania nam przez e-mail wstępnego opisu zlecenia. Na podstawie otrzymanych informacji - takich jak rodzaj dekoracji, przybliżone wymiary, zdjęcia lub rysunek pomocniczy - możemy doradzić najkorzystniejsze rozwiązania i oszacować przedział cenowy ich realizacji.
Po wspólnym dobraniu tkanin i elementów montażowych wykonujemy dokładne pomiary u klienta i podajemy końcową wycenę. Zaakceptowany projekt wykonujemy niezwłocznie i z najwyższą starannością.
Gotową dekorację klient może odebrać z naszej pracowni, lub na życzenie zawozimy ją do wskazanego miejsca – jako usługę dodatkową upinamy i modelujemy całość.

 


© 2009-2019. Wszystkie prawa zastrzezone.